Lité teraco - tl.25mm-30mm

S použitím systému PanDomo provádíme:

Lité teraco tl.25mm-30mm   Lité teraco tl.25mm-30mm
  • Terazzo Micro - 11 mm
  • Terazzo Plus    - 25 mm
  • speciální dekorační omítky Wall
  • stěrky Floor

TerazzoLité teraco tl.25mm-30mm

  • lité, tl. 25 – 30 mm
  • klasické
  • vymývané, pemrlované na fasádě
  • repase teracových schodů, ploch
  • dodávka a montáž teracových stupňů / L profily, dělené schody/
  • pemrlování teracových ploch
Kontaktní informace

TEKEL, s.r.o.

Opavská 6233/20A 

708 00 Ostrava - Poruba

IČ: 48391891

DIČ: CZ48391891

+420 731 133 000, +420 731 133 001

kunc@tekel.cz

Společnost zapsána v obchodním rejstříku /Krajský soud v Ostravě, oddíl C, vložka 5935/ dne 11.5.1993. 


PanDOMO na stěny

jedná se o systém, jehož součástí je speciální bílý cement, do něhož se přidávají barevné pigmenty. Promíchaná probarvená směs se natahuje na stěnu. Po částečném zaschnutí a dvojitém uhlazení musí stěna 1–2 dny vysychat. Následným vybrušováním, leštěním a napouštěním stěna dosáhne požadovanou optickou hloubku a pro Pandomo typickou strukturu.

Co je PanDOMO

PanDOMO je jediný dlouhodobě ověřený materiál svého druhu, který lze aplikovat na finální povrch zdí a podlah. Díky cementové bázi se PanDomo dobře pigmentuje a výsledkem je hloubkově probarvený pohledový beton.

PanDOMO obsahuje krystalický cement, který zaručuje, že při vysychání a zrání nedochází ke změně objemu a následně ke vzniku smršťovacích trhlin. Jeho další významnou složkou jsou dispergovatelná umělopryskyřičná aditiva zvyšující pružnost.

PanDOMO na podlahy

jeho hlavní složkou je samonivelační bílá cementová hmota s krystalickou vazbou vody, která zaručuje, že materiál při vysychání nepraská. Do směsi určené na masivně probarvené vrstvy o tloušťce 5 až 10 mm, se přidávají umělopyskyřičná aditiva zvyšující pružnost. Cementová stěrka PanDOMO je rychle schnoucí, rychle pochůzná a rychle zatížitelná. Při lití se na povrch vyplavují lehké složky na bázi cementu. Po jednom až dvěma dny se tento povrch brousí a napouští. Podlaha získává hladký, tvrdý povlak s mramorovým efektem.

Využití PanDOMA

PanDOMO se hodí všude tam, kde jsou žádány jednolité plochy s minimem spár. Pro svůj vzhled se však uplatňuje také jako významný designový prvek interiérů. PanDOMO lze použít na jakékoli interiérové stěny a podlahy. Vhodný je k úpravě koupelen, protože je rezistentní vůči vlhkosti. K pokrytí schodů a schodišť pro svou pevnost. Jako žáruvzdorný materiál je jedinečný při řešení krbů. PanDOMO se snadno udržuje. Starou dlažbu jím snadno přelijete a oživíte tak vhled celého interiéru.