Úprava průmyslových podlah

Trápí vás špinavé, špatně vypadající, popraskané či rozbité schodiště, které chcete zachovat a je nutné ho renovovat? Předcházejte jeho pozvolnému zničení vlivem počasí a opotřebení, kdy již oprava bude složitější a nákladnější.

Úprava průmyslových podlah

Úprava průmyslových podlah

 

Popis:

  • broušení povrchu planetovou bruskou
  • hrubé broušení v 1 až několika krocích dle záměru a sanace povrchu
  • aplikace pojiva k zatmelení prasklin a kaveren v povrchu
  • jemné přebroušení povrchu (až do jemnosti 3500)
  • aplikace mineralizátoru k vytvrzení nového povrchu
  • zvýšená odolnost proti abrazi
  • velmi pěkný estetický vzhled

Průmyslové podlahy jsou provozně nejvíce namáhané části staveb, musí vyhovovat mnohdy náročným požadavkům průmyslového zatížení a pevnosti povrchu. Proto je nutné zvolit takové průmyslové podlahy, aby dlouhodobě vyhověly danému provozu.


Průmyslové podlahy obecně

Tekel, s.r.o. úprava průmyslových podlah

Průmyslové podlahy nalézají využití hlavně tam, kde je potřeba vysoká mechanická a chemická odolnost, dokonalá čistitelnost (operační sály) a bezesparost, včetně antistatické úpravy.

Kde použít průmyslové podlahy?

Průmyslové podlahy naleznete nejen v průmyslových sektorech, ale také ve veřejných budovách. K vidění bývají i v nemocnicích, jídelnách, kancelářích, obchodních centrech, skladech. Jde o elastické, odolné desky s protiskuzovou úpravou. Vytvářejí ozubenou, volně položenou podlahu, která lehce nahradí původní povrch. Výhodou je snadná instalace – rychlá montáž a demontáž bez hluku a prachu a bez nutnosti přerušit provoz.

Průmyslové podlahy najdou svoje uplatnění především v oblastech, kde je na podlahu kladena vyšší až extrémní zátěž. Průmyslová podlaha je tedy především odolná, ale také snadná na údržbu. Uplatnění průmyslových podlah: garáže, průmyslové haly, potravinářský průmysl, chemický průmysl, chladící a mrazící boxy, elektrotechnický průmysl a další. Každá průmyslová podlaha má své vlastnosti, ať už se jedná o vzhled, lesk, omyvatelnost či možné zátěže, proto Vám rádi s výběrem a upravou půmyslové podlahy pomůžeme.

Kontaktní informace

TEKEL, s.r.o.

Opavská 6233/20A 

708 00 Ostrava - Poruba

IČ: 48391891

DIČ: CZ48391891

+420 731 133 000, +420 731 133 001

kunc@tekel.cz

Společnost zapsána v obchodním rejstříku /Krajský soud v Ostravě, oddíl C, vložka 5935/ dne 11.5.1993. 

Tekel, s.r.o. úprava průmyslových podlah